Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az orvosi hallgatói élet?

Milyen az orvosi hallgatói élet?

Figyelt kérdés
Viszgaidőszakon kívűl mennyit tanultok? Mennyi szabadidőtök van? Milyen az órarendetek, a közösség?
2011. nov. 20. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor mennyit. Én sajnos azok közé tartozok, akik szeretnek mindent az utolsó pillanatra hagyni, így sokszor lazulok, aztán ha van vmi számonkérés, akkor előtte mindent bele tanulás meg:D

Szabadidőm annyi van, amennyit hagyok magamnak. Néha a tanulás miatt le kell mondani dolgokról, de ált. megpróbálom úgy intézni a dolgaim, hogy legye időm mindenre. Az órarendem változó. Van, amikor egész jó, és tömbösítve vannak az óráim, így hamarabb végzek, de van amikor tele van lyukakkal és estig suliban vagyok.

A közösség..hát azzal nagy szerencsém van. Kisebb csoportokra vagyunk osztva (kb. 15 fő), és mi szerencsére nagyon jól összekovácsolódtunk. Számíthatunk egymásra, és rengeteg közös programot csinálunk.

2011. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a váalszodat, ez így nem is hangzik rosszul. Megkérdezhetem, hogy hova jársz?
2011. nov. 20. 20:44
 3/5 A kérdező kommentje:
válaszodat*
2011. nov. 20. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegedre.
2011. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Azért azt hozzáteszem, hogy vannak nagyon húzós időszakok. Meg a vizsgaidőszak nagyon brutál tud lenni:S De kell néha a kikapcsolódás, mert különben becsavarodik az ember. Vagy elkezd nyugtatókat szedni...
2011. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!