Nehéz iskola a BGF?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
büféiskola.
2011. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hadd idézzem BGF-es lakótársam: "na két óra múlva vizsga, asszem elolvasom az anyagot"

Ez még önmagában nem jelentene semmit, de az, hogy ötössel jött haza... és nem egy ilyen alkalom volt.

2011. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

"büféiskola"


Te talán a Harvardra vagy az Oxfordra jársz?Színvonalban bent van a top 5-ben a BGF , van olyan jó az oktatás ott mint a Corvinuson.

2011. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2. válaszoló, a barátnőd milyen szakra járt/jár?


engem is érdekelne, hogy milyen nehéz, főleg a Pszf.

2011. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja egyébként azt nem tudom, hogy nehéz e de a Curvinust sem mondják nehéznek.


Mégis ez a két iskola kiemelkedik a mezőnyből, méghozzá magasan.

2011. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi, az eddigi válaszokat.

A színvonaláról már hallottam, és a Corvinusról is, hogy nagyon jó.

Viszont hallottam egy olyan "pletykát" is, hogy nehéz. Meg a Corvinus is. Csak megakartam győződni róla, hogy igaz-e.

2011. nov. 24. 15:14
 7/12 bumbi02 ***** válasza:

attól függ, pszf elég nehéz, barátnőm odajár, és nem egy butalány, mégis nagyon sokat kell tanulnia... Jogból első órán olyan házidogát kaptak -ami beugró a vizsgára - hogyt anyám a 2 jogi diplomájával nézett hogy ezt kb másod éves hallgatóknak kéne kiadni feladatnak...


én spec KVIK-re járok, turizmus vendéglátás, jó szak, jó tanárok vannak, de azért ez se a legkönnebb..:D

2011. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az van, hogy szakokra kellene lebontani vagy legalább karokra.


Pl ÓE-t tudom felhozni példának ami egy nagyon jó suli ha a villamos, gépészmérnöki illetve a mérnök infó szakot nézzük a KGK gazdasági kar meg a Rejtő kar "nevetséges".


Mivel a BGF is több különálló iskolából egyesülve jött létre simán el tudom képzleni, hogy a PSZF meg a KVIFK (vagy mi) meg a többi kara közt "fényévek" vannak.

2011. nov. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nehéz, mert ha elolvasod a könyvet, begyakorlod a példákat (nincs olyan sok) és mellette bejársz órákra is, akkor nincsen gond. Többnyire ZH-n és vizsgán is tesztek vannak az elméleti részekből, amit meglehet csinálni, így könnyebben is beugrik a helyes válasz. Tehát nem egy tanulós egyetem, kis szorgalom kell hozzá. A jogról (említette az egyik hozzászóló) annyit, hogy 2 beadandó házi van (4-4 oldalt) kell írni, ez az aláírás feltétele, így mehetsz vizsgázni, de ha használod a jogtárat és a könyvet valamint az internetet, akkor nincs vele gond. Remélem tudtam segíteni? :)
2011. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsó te BGF pszfre jársz?
2011. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!