Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek, ha az ofőm nem...

Mit tegyek, ha az ofőm nem adja vissza az ellenőrzőmet?

Figyelt kérdés

Már egy hete rajta ül, az igazolások miatt. Már lementem a tanárhoz, kihívtam, hogy adja oda, kijött, mondtam, hogy ellenőrzőmet legyen oly' kedves, adja vissza. Mire ő: minek az neked?

Pl.: jegyeket beírni, és ha esetleg beteg lennék, igazolást bele írni... Nem akarok újat venni, a régiben van minden. Igazolásokat lapon adni nem akarom, mert amilyen, képes 'véletlenül' elkeverni, főleg az enyémet.



2011. nov. 25. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Megmondod neki hogy hivatalos okirat ami CSAK TÉGED illet. Ha nem adja vissza akkor fordulj az igazgatóhoz.
2011. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szólj az igazgatóságnak.
2011. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De melyik suli ez ahol ilyet mond egy osztályfőnök a diákjának?? :O
2011. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Evangélikus gimi :)

Kifogtam egy unszimpatikus osztályfőnököt.

2011. nov. 25. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:

"Megmondod neki hogy hivatalos okirat ami CSAK TÉGED illet."


Ez a hülyeség csúcsa. Honnan veszed? Így keletkeznek a mai fiataloknak a csak saját maguk által képzelt jogaik, amiknek a tudatában aztán nekiállnak anyázni meg bujtogatni egymást. Az ellenőrző nem hivatalos okirat, az iskola adja ki, és az iskolát jelen esetben az osztályfőnök képviseli. Tényleg visszaadhatná, de ettől még senkinek nincs sem oka, sem joga sértegetni az osztályfőnököt. Bujtogatni meg, hogy menjen az igazgatóhoz emiatt, nagy hülyeség, de persze a más farkával vered a csalánt.

2011. nov. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez mire jó neked? Amit nem tudsz akkor minek kell ordenáré baromságokat írni? Másrészt nem vagyok a kíváncsi a hülyeségedre és ne kommentáljad már azt amit én írok a kérdezőnek. Te is a kérdéssel foglalkozz ha meg nem tudsz normális választ adni akkor meg kussoljál! Mindig elmondják, hogy hivatalos okirat ezért nem szabad pl. hamisítani se. Bár lehet, hogy nálad nem az nálam egy elismert elitgimnáziumban igenis az. Az ellenőrzőre meg a diák neve van írva ergo az övé. Az igazgató meg pont ezért is van, hogy megmondja az alkalmazottjának a dolgokat meg a szabályokat. És ne ítélkezz felettem nem is ismersz, akkor meg mi jogon teszed? Tipikus proli Gépfighter.
2011. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok a stílusodhoz. Ezek szerint ha te leírsz valamit, az úgy jó, és ha hülyeség, akkor sem szabad leírni, mert akkor te tapló módon beszólsz. Azt, hogy mi számít hivatalos okiratnak, Magyarországon törvények szabályozzák. Ha tudsz olyan törvényt mutatni, amiben le van írva, hogy az ellenőrző hivatalos okirat, akkor az, különben meg nem az. Megsúgom: nem tudsz. Akkor sem, ha anyázol -- attól még nem lesz igazad.


Az meg még vitaalapnak is röhejes "érv", hogy attól a tulajdona valakinek valami, hogy rá van írva a neve. Ha ráírom a nevemet a pénztárcádra, akkor az enyém lesz? Egész pályás letámadás helyett gondolkodj egy kicsit.

2011. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 szabad tudni, melyik ez az elismert, neves gimnázium?
2011. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium
2011. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!