Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt valaki, aki februárban...

Van itt valaki, aki februárban BGF-re (Budapesti Gazdasági Főiskola) jelentkezik? Milyen szakra?

Figyelt kérdés

2011. nov. 28. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak 2 szakra lehet jelentkezni, mind2 MSc! :(
2011. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ÚGY ÉRTETTEM, HOGY FEBRUÁRBAN ADJA LE A JELENTKEZÉSI LAPOT, VAGYIS SZEPTEMBERTŐL FOG MAJD ODA JÁRNI :)
2011. nov. 28. 23:17
 3/11 anonim válasza:
Én úgy tervezem, hogy BGF...nemzetközi gazdálkodás.te?
2011. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én pénzügyre szeretnék
2011. nov. 30. 20:29
 5/11 A kérdező kommentje:
nemzetközi az nem lehet egyszerű :)
2011. nov. 30. 20:30
 6/11 anonim ***** válasza:

pénzügy sem egyszerűbb, mint a nemzetközi.. :D

legalábbis én PSZFes vagyok, a nemzetközi gazd meg a Külkeren van, de a PSZFen a legütősebb és legnehezebb szak a pénzügy és számvitel. És ezzel mki tisztában van, csak nehéz elismerni :P

2011. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ojjaj...kezdek félni...pedig a pénzügy jó szak...bár bevallom fél évig tanultam pénzügyet, egy évig számvitelt és egyik vizsga sem sikerült elsőre, mondjuk nem erőltettem a tanulást, az tény

nem volt fontos azon a szakon ez a tárgy

2011. dec. 2. 17:25
 8/11 anonim válasza:

Én pénzügy számvitelre akartam menni, mivel nincs pénzem tandíjra és nem akarom felvenni a diákhitelt ezért a BGF-en megjelöltem a felsőfokú szakképesítések közül a pénzügyi szakügyintézőt, számviteli szakügyintézőt, és a banki szakügyintézőt. Abban reménykedem hogy 2 év alatt hátha változik pozitív irányba a felsőoktatási törvény vagy addig összetudom szedni a tandíjra a pénzt. De szerintem sokan így gondolkodnak mint én és félek hogy így meg 400 felet lesz a ponthatár és lecsúszom róla :(

Te már beadtad a jelentkezésedet? És hová? Beadod a BGF-re és ha igen milyen szakra?

2012. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szana33 ***** válasza:
hát én is ugyanúgy gondolkodom, mint az előző emberke :)
2012. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
remélem bekerülök pénzügy és számvitelre :)
2012. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!