Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért ilyen könnyű egy egyetem...

Miért ilyen könnyű egy egyetem elvégzése itt magyar országon?

Figyelt kérdés

A vizsgák tippelősek és gépen írják őket, aki nem tud semmit az is megírja legalább 2-3asra mert tippel.

Én nem tanultam semmit idén és 4esnél rosszabb zh-im nem is voltak, egyszerűen amit leadnak előadásokon megjegyeztem és kész.Ez miatt a rendszer miatt ér egyre kevesebbet a diploma, egyre többen végeznek.Még a középiskola is nehezebb volt, ott legalább normálisan le kellett írni a dolgozatot és aki nem tudta fejből 1es, nem lehetett tippelni és akkor ha jól tippelt valaki kapott 5öst, holott semmit sem tudott, ez egy vicc.


2011. dec. 2. 04:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nagyon gagyi egyetemre járhatsz,ha nem kell tanulnod.
2011. dec. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg a jogot vagy az orvosit, esetleg a matematikus szakot is javasolnám. Nem hiszem, hogy a semmire vagdossák a jó jegyeket a diákokhoz.


(Mondjuk, ha Magyarországot sem tudod leírni, akkor nem tudom hogyan jutottál el egyáltalán az érettségiig.)

2011. dec. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

"mindegyik egyetemen így van..."


Ezen felnevettem. Honnan tudod, kipróbáltad mind a 200+ szakot? ( nem tudom mennyi van pontosan, de biztos sok..). Gondolom valami gagyi szakra jársz, pl szociális munkás, ahol a nagyon hülye is 5ösre diplomázik le. Többet nem nezek ki belőled.

2011. dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Jah megneznem, h egy orvosit tippelgetessel h vegeznel el:D

Biztos valami bohockepzobe jarsz.

2011. dec. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha elvégzed az orvosit tippelgetéssel nem szeretnék a beteged lenni....
2011. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is az orvosi kipróbálását javaslom. Nekem van tapasztalatom, és bizony tippelgetéssel nem sokra mész.
2011. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Silber ***** válasza:
Ajánlom a mérnök szakokat is. Ha nem tanulod meg a kurzus elején leadott anyagot a végére falat fogod kaparni, mert semmit nem értesz meg belőle... Csatlakozom a többiekhez, miszerint szeretném én is megtudni hova és milyen szakra jársz.
2011. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem mindenütt így van. Én az ELTÉn jártam jogra, egyik csoporttársam a Corvinuson hallgatott mást mellette párhuzamosan, aztán mondta, hogy ott is ilyen A B C D válasz van a vizsgán, meg 200 oldalt kell tudni akkor már sírnak, hogy de sok. Ha tudnák milyen aranyéletük van! Nálunk egyetlen egy vizsga sem volt, amin lehetett volna tippelni. Még a töltelék tárgyaknál sem.
2011. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
orvosin persze, az egyértelmű, hogy a legnehezebbek közt van, én pénzügy és számvitelre járok a pannon egyetemre.
2011. dec. 2. 14:44
 10/17 A kérdező kommentje:

10:01

Most miért vagy ilyen?Minden ismerősömtől ezt hallom, hogy milyen könnyű, a matek az ami nem tippelős egyedül nálunk.Pedig van villamosmérnök, óvodapedagógus, bölcsész, jogász ismerősöm is

2011. dec. 2. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!