Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akkor most melyik is a ponthat...

Akkor most melyik is a ponthatár? Bővebb lent

Figyelt kérdés
Felvételi könyvben a választott szakhoz 180pontot ír,de a felvi oldalán már 420at :| Akkor most melyik a tényleges ponthatár? vagy az a 420 mi lenne?
2011. dec. 2. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
a 420 nem a max megszerezhető?
2011. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom,mert csak annyit írt hogy pontszám amúgy a KRE-BTK bölcsészkaráról van szó. de szerintem az a 420 nagyon sok lenne
2011. dec. 2. 18:41
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt meg már 448-at ír,pszichológiáról lenen só. Ez a maximum vagy a minimum ponthatár szerintetek?

2011. dec. 2. 18:44
 4/7 A kérdező kommentje:
*lenne szó
2011. dec. 2. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
tavaly 421 volt pszichóra... a 448 a pótfelvételi ponthatára volt
2011. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, most már nekem is világos, mi a gondod.

A felvételi ponthatár minden évben más, attól függ, hogy hányan jelentkeznek és azok mennyi pontot értek el. Ezért vannak az eltérések.

Az kavart be, hogy valami 180 pontot láttál a könyvben. Azt továbbra sem tudom, mi lehet, de mindegy is. Akármerre mozduljanak el a pontszámok, 400 pont alatt arra szakra nemigen jutsz be.

2011. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a ponthatár természetesen a minimumot jelöli - tehát azt, hogy az adott évben hány pontot kellett ahhoz elérni, hogy bekerülhessen valaki.
2011. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!