Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek milyen egy BGF-es...

Szerintetek milyen egy BGF-es Okj-s képzés? Ér valamit?

Figyelt kérdés

2011. dec. 6. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
valamit ér, elvileg ugyan azt a diplomát kapják mint a normál képzésen, és ugyan azt is végzik el hosszabb idő alatt, de szerintem nem mindegy, hogy valakit felvesznek a rendesre a 438 pontjával, vagy 300al elmegy OKJ-ra a többi hasonló pontszámúhoz...
2011. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
pont,h okj-sek csak oklevelet kapnak es rovidebb ido alatt vegzik el ( 2 ev)
2011. dec. 6. 19:08
 3/13 anonim ***** válasza:
ismerősöm jár ilyen OKJ-ra, igen kapnak 2 év után oklevelet, viszont gyakorlatilag becsatlakoznak a fennmaradó félévekbe, mert hasonlót tanulnak, így diplomát is szereznek...
2011. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Előző: a becsatlakozás annyit jelent, hogy ugyanúgy összeszedi azt a pontot, amit egy olyan valaki is, aki alapképzésre megy először.

Amúgy én BGF-re járok fsz-re, hát nem tudom, hogy fogok-e tudni valamit kezdeni vele. Mindenhova a diplomások kellenek... Bár az oktatás színvonalas, ha már olyan okj-re akarsz menni, ami itt is van, akkor mindenféleképpen ide gyere.

2011. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én meg BGF kermark :)
2011. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, hogy OFF-olok.


Válaszolók: Véleményed hallgatói szemmel milyen a BGF-ről? :)

2011. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön, én Mátyásföldre járok, suli tetszik, tanárok jófejek és nagyon értik a dolgokat a Külker feeling nahyon ott van :)
2011. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
miért off-olsz? hisz semmi rosszat nem írtam
2011. dec. 6. 21:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Tudom. :)

Csak olyan nehéz itt olyan valakiket találni, akik mondanak is valamit a suliról.


Egyébként én beszéltem olyan valakivel, aki OKJ-s képzést a BGF-en csinált, és azt mondta, hogy ugyanolyan nehéz, mintha alapképzésre járnál. Nincsen semmi megkülönböztetés. Nyelvvizsga kell, mintha diplomát szereznél, vannak vizsgák, előadások.

( Én is felszerettem volna menni FSZ-re oda, akkor érdeklődtem én is, de inkább maradtam szakközépiskolában. )

2011. dec. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó suli ;)
2011. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!