Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Csokonai,...

Mi a véleményetek a Csokonai, Medgyessy gimiről (Debrecen)? (lent)

Figyelt kérdés
szóval, ide szeretnék menni továbbtanulni. voltam nyílt napon nagyon tetszett a suli. az F osztályt néztem ki magamnak (német). kinek mi a véleménye róla? érdemes ide jönni? ezen kívül még a Medgyessy általánosában gondolkozom. szerintetek melyiket jelöljem be elsőnek?

2011. dec. 11. 17:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%

Ezek a leggyengébb gimik közé tartoznak Debrecenben.

Általános tagozatra semmiképpen se menjél se a Medgyessybe se máshova,oda csak azok mennek akiket más helyre nem vettek fel.

Erős gimik:Kossuth,TÁG,Fazekas

2011. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
35%

A Csokonait nehogy beírd!!! Itt sok rosszat olvasni róla, meg rosszat is hallottam. A Medgyessinél vannak gyengébb gimik is, nem olyan rossz az, és van a Medgyesinek német tagozatú osztálya, kb. 17 főt vesznek fel.


Csak a Csokit ne válaszd

2011. dec. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
53%
Első hozzászóló! Ha a Megyót gyengének tartod, szerinted hanyassal lehet oda bejutni? Már csak azért , mert már a TÁG-ba se kell a kitűnő, a barátnőm 4.5-tel jutott oda be és 82 pontos központival ( tavalyelőtt).
2011. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

4essel szerintem be lehet jutni.

A barátnődnek meg nem tudhatod hány pontos lett a szóbelije...+ a tagozatoktól is változik

2011. dec. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
*nem változik hanem függ
2011. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ! nem is gondoltam volne ezt a Csokonairól. hát, mindenesetre jobban át fogom ondolni, hogy is tovább..
2011. dec. 12. 16:33
 7/28 anonim ***** válasza:
50%

Csokonai egyáltalán nem rossz suli,de olyan szakra menj,amivel tovább szeretnél tanulni,és csak ezután válassz sulit.

Medgyessy nagyon rossz hírű iskola...,tehát nem hiszem,hogy az oktatás megfelelő szintű lenne.


1.köszi,az elismerést,de TÁG-os diákként én nem ajánom a TÁG-ot. :D


3. a barátnőd elég okos,ha ilyen sok felvételit írt,és nem kell féltékenynek lenni a TÁG-ra,igenis okos diákok vannak itt.(ami tény,az tény)

2011. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

nekem járnak barátnőim a Megyóba, nagyon jó fejek.

Egyáltalán nem rossz hírű iskola a Medgyessy, szerintem nagyon jó.


de mostanában a legjobb gimi a FAZEKEAS!

2011. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
BOCS...:-) FAZEKAS:-)
2011. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Medgyessyben egyedül a rajz tagozat jó,a többi nem.Kérdezz meg másokat is,tényleg nincs jó híre a városban.
2011. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!