Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit jelent az hogy valaki...

Mit jelent az hogy valaki évvesztes? Mitől lesz az? Miért van hogy valaki velem egyidős mégis később kezdte az iskolát?

Figyelt kérdés

Nézegettem az óvodai csoportképet és olyanok is rajta voltak akik iskolában egy évfolyammal alattam jártak.

Mitől maradtak vissza óvodában? milyen indokkal lehet vkit visszatartani?


Én '90 őszén születtem, van egy haverom aki osztálytársam volt, ő '91 tavaszén született. Van egy haverunk aki '89 tavaszán született és ugyan abban az évfolyamba járt mint mi, egy évben ballagtunk. Abban az időben mi alapján döntötték el, hogy ki marad még 1 évet óvodában?


2011. dec. 14. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Mostanában úgy hívják hogy évnyertes, mert a gyerek fejlődése érdekében történik a későbbi iskolakezdés. A lányoméknál aki dec. 31 után született az automatikusan maradt az oviban, egyébként pedig a nevelési tanácsadóba el kell vinni a gyereket és ők mondják ki, hogy maradhat.
2011. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!