Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány évesen jöttél rá h mi...

Hány évesen jöttél rá h mi akarsz lenni ha nagy leszel? Mit csináltál addig amíg nem tudtad? Egyetem/munka?

Figyelt kérdés
Érdekelne olyan emberek története, aki érettségi után sokáig csak kereste a helyét mire rátalált. Mit csináltál addig amíg nem tudtad? Esetleg elvégeztél valamit, vagy jártál valahova vagy dolgoztál? Mikor jöttél rá h mi akarsz lenni? Mit szóltak az emberek a keresgélős időszakodban, nem ítéltek el? Én önszántamból mentem skandinavisztika szakra, de nem szeretem, csak sajnos nem tudom mi akarok lenni, így nehéz. 20 éves vagyok és még mindig keresem a helyem.
2011. dec. 15. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
én is 20 éves vagyok.megcsináltam a műszaki cikk eladói szakmát,utána 2 évig érettségizős osztályba jártam.abban sorstársak vagyunk, hogy olyan szakra adtam be jelentkezést az EKF-re amiről jóformán semmi fogalmam nem volt h mi.majd web-programozó leszek!jó vicc.úgy elment tőle a kedvem fél év alatt,h ott is hagytam december elején(angol, C#, mysql stb...)februárba újra jelentkezni szeretnék ifjúság segítőnek.de erősen gondolkozok rajta h inkább dolgozni kellene a szakmámban,de itt nincs munka.szal én sem tudom mi tévő legyek.
2011. dec. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jómagam 18 vagyok. Most állok a felsőoktatás küszöbén, nagyon szeretnék asztrofizika irányába menni. Az ötlet egész egyszerűen most nyáron ugrott be. Kis korom óta szerettem volna az lenni, de hát ezek nagy álmok a fene se hitte volna akkoriban, hogy valóban e pályára lépek majd, ha eljön az ideje. Eddig mindig találtam elfoglaltságot és sose gondolkodtam ezen, vagyis csak olyan szinten jó majd lesz valami és pont. Nyáron viszont nem igazán tudtam lefoglalni magam szabadidőmben és újra elkezdtem érdeklődni ez iránt. Az emberek hozzáállása, hát nem is tudom, hogy fogalmazzak. Úgy érzem a többség nem hiszi hogy képes vagyok rá, de ezt nem mondja a szemembe senki. 1-2 olyan ember van akiről tudom, hogy maximálisan mellettem áll és segít ahogy tud. Amúgy meg régmúltra visszatekintve mikor általánosba osztályfőnökin kérdezték ki mi akar lenni egyszer mondtam, hogy informatikus, erre kiröhögött a tanár. Lám most webmester vagyok. Máskor mondtam, hogy csillagász, akkor is kiröhögött. És ezt a gondolatot is szeretném úgy folytatni mint az előzőt. :D
2011. dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!