Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, h nem bírtad...

Volt olyan, h nem bírtad elviselni vki természetét, de folyton egy helyen kellett lennetek, munka, család stb. miatt? Hogyan viselted, ill. mit csináltál, h ne legyél miatta ideges?

Figyelt kérdés

Van egy rettenetes kolléganőm -.- ...nagyszájú, akkor boldog, ha harsog a hangjától az egész folyosó, pletykás, tapintatlan, mindenkinek bele akar mászni a magánéletébe az indiszkrét kérdéseivel..legutóbb elszakadt nálam a cérna, beolvastam neki, azóta a hátam mögött furdancsoskodik.

Kinek milyen tapasztala van, mit tesz ez ellen? Én ha tehetem, fülesben dolgozok, a szünetben kimenekülök dohányozni(ő nem dohányos), csakh ne kelljen egy helyiségben lennem vele.


2011. jan. 5. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
szilikonos füldugó. káráljon, ha akar... én a látványos közöny híve vagyok. amikor olyan fokon teszel rá, hogy már fájdalmas, amolyan passzív agresszíven, mégis maradéktalanul udvarisan és kimérten, akkor érzi majd a törődést:) az ilyen emberek gyűlölik magukat "tucatnak" érezni.
2011. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézd levegőnek. Én a "barátnőmmel" (akkoriban az volt, ma már csak idézőjelben vagyok képes vele kapcsolatban ezt a szót használni) vesztem össze egyik nyár elején és aztán a gimi utolsó évében végig ez volt, ami veled, hogy rosszul voltam a gondolatától is h ott van. Egyszerűen ne foglakozz vele. Annyit meg nem ér h felidegeld magad és beolvass neki. Ezzel csak a saját jóhíredet rontod. gondolom a többiek se csípik őt, ha ilyen.
2011. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egy hozzá hasonló harsogó csaj van, aki bírja, a többiek herótot kapnak tőle...kül. azóta lesz*rom, de ettől teljesen eldurrant az agya, és félhangosan, hangosan szitkolózik, h micsoda bunkó vok, ilyesmi :D...mondjuk ezt a többiekkel nehezen hiteti el, mert fordítva van. :D
2011. jan. 5. 23:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Akár harag, akár békesség, az mind belőled jön. Amit te érzel, az benned van. A külső ember csak valamivel , vagyis az ő viselkedésével elődézi, hogy az a harag érzés előtörjön belőled. Ha neked belül békesség van, akkkor seni se képes elszakítani a te cérnádat.Próbáld ki egyszer pár napon át.
2011. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szinte minden munkahelyen vannak ilyenek,sőt,örülj,hogy csak ennyi,Én 3 évig dolgoztam egy olyan helyen,ahol a nők egymás kocsijának a kerekét szurkálták ki,meg kitekergették a csavart a kerékből,és amikor elindult a kocsival,kiesett a kerék,ezzel több százezres kárt okozva,lespriccelték egymás kocsiját mindenféle maró anyaggal,különböző feltöltő kártyákról egymás férjeinek,családtagjainak mocskolódó,rágalmazó sms-eket küldtek,egymás kajájába hashajtót,különböző dolgokat szórtak,egymás italába belepisiltek,és még ennél is elképesztőbb dolgok mentek..3 évig bírtam,sajnos állandó magasvérnyomással,állandó kegyetlen fejfájással,szívproblémákkal hagytam ott,mert már éjszaka nem bírtam aludni,remegéssel mentem be,és sokszor az ügyeleten kötöttem ki,200 fölötti vérnyomással,143-as pulzussal!Mióta eljöttem a panaszaim megszűntek..
2011. jan. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is helyen voltam és én sem bírtam. Nő létemre egyszerűen utálom azt hallgatni egyfolytában, hogy a kolléganők csak a menstruációról tudnak beszélni. Mivel én voltam az egyetlen, aki nem pletykázott, meg nem szállt a másik szájába és még boldog párkapcsolatom is volt, ki is lettem utálva. Amikor felmondtam, a volt főnökömnek el is meséltem,hogy azért mondok föl, mert amikor a kolléganőm vevője bejött a boltba ő a körmét reszelgette és közölte nekem,hogy én szolgáljam ki, mert neki nincs kedve. Majd amikor nem sikerült a dolog 100 %-osan, én lettem lecseszve, hogy márpedig nekem kötelességem kiszolgálni az ő vevőjét, ha ő "szabadságon " van. Na itt borult ki a bili.
2011. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a bátyám barátnőjét nem bírom. Rikácsoló hangja van, folyton kiabál, mindent megkérdez 600-szor és vájkálni akar a magánéletedben mindeközben megállás nélkül panaszkodik, hogy neki milyen rossz otthon így folyton a szüleimnél van.

Hogy hogyan oldom meg? Igyekszem nem menni oda látogatóba hanem a szülők jönnek...

2011. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tetris ***** válasza:

Na, én aztán adnék neki! Ha más magánéletében vájkál állandóan, én bizony jó hangosan kérdezgetném a többiek előtt, hogy tegnap este tudtak-e szexelni a pasijával, és hogy még mindig merevedési gondjai vannak-e.

Esetleg megkérdezném, hogy igaz-e az, hogy volt már büntetve valamiért.

Aztán érdeklődnék afelől, hogy sikerült-e mára kiírtani a poloskákat a lakásból.

Vagy esetleg megkérdezném, hogy a nadrágján lévő foltok fekália, vagy sár alapúak-e.

Megkérdezném, hogy ő is érez-e magán furcsa szagot? Vagy csak nekem túnik fel?

Ha már a szemétkedésnél tartunk, én bizony megpendíteném, hogy talán nem ártana sűrűbben lábat mosni valakinek.(gondolom az irodában papucsban van) Aztán jelentőség teljesen ránéznék.

Megkérdezném, hogy van-e inkontinencia gondja .

Én felvenném a harcot, az tuti. Adnék én neki magánéleti vájkálást, meg indiszkréciót.

2011. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Második, ne írj hülyeséget. Miért rontaná a jóhírét? Igenis nem a pletykából kell élni, hanem a munkából. Az ilyen embernek súlyos hiányai vannak, s harsogással, önmaga körüli szarkavarással, saját magát bennfentes pletykagépként üzemeltetve fókuszba helyezésével kompenzálja. Károkozás természetesen mindegy milyen mértékű, milyen irányű és ki a kárvallott, lényeg, hogy saját, sekélyes kis igényei ki legyenek elégítve. Igen káros, boltban nem kapható rá se spray, se ragacs, viszont be lehet és be is kell olvasni neki. Természetesen nem túlhergelve magunkat. Mit kellene akkor tenni, hagyni, hogy primitív kis szintjén alanyunk ellen hangolja, uszítsa az egész munkaközösséget? Az embertársulások alapvetően egy ostoba nyáj, melyeket igen könnyű hangolni. Bamba fejjel vezérért kiáltanak, s a kérdező által felvázolt típus pont egy tipikus önjelölt iránymutató. Nyilván emberi kötelessége lenne mindenkinek nem terjedni hagyni a mételyt, kevesen lépnek fel ezellen. Nem egyszerű, de nem is lehetetlen misszió. A jóhírről meg annyit, hogy akinek minimális esze van, nem azt fogja látni, hogy emberünk kabátlopási ügybe keveredett, hanem sikerül a tartalmat is felfognia. szituációt is átlátnia.

Egyébként van, hogy el kell jönni, minthogy fejétől bűzlik a hal: ahol a vezetőség olyan, amilyen, ott történhetik meg a kollektíva szellemi hanyatlása feletti távolbanézés, s bizony teret kapnak a kisnagy emberek a maguk összes áldásos hatásával. Rendszerint kibabrálni csak a szintjükre lemenve lehet velük, kérdés megéri-e, mivé leszünk, ha bevonódunk mi is a játékzónába. Váltani kell, na, ez belátható. De, van más lehetőség.

2013. jan. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!