Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a BME-TTK matematika szak?

Milyen a BME-TTK matematika szak?

Figyelt kérdés

Szeretnék ide jelentkezni de kicsit bizonytalan vagyok.

A ponthatár alacsony,bekerüléssel nem lenne probléma,de gondolom azért (is) az elején elég sokan esnek ki.

Csak középszinten tanulok matekot,ez mekkora hátrány?

Szerintetek van esélyem így?

Ha valakinek van tapasztalata,örülnék ha megosztaná velem.:)


2011. dec. 15. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Azért alacsony a ponthatár mert nagyon kevesen jelentkeznek oda. Szerintem középszintű matekkal ne menj oda.
2011. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bekerülni nudli. Szerintem jelentkezhetsz, nem mindenki matek tagozatról kerül be az egyetemre.
2011. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ambíciódtól függ. Akik kiesnek, nem értik meg, hogy évközi tanulás nélkül nem fog menni. Ha minden órára felkészülsz menni fog, de ha az az egyetemi lét diákélet részét keresed, ne oda menj.
2011. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Nehéz.


Ha oda akarsz menni már jó elérő készülj a tananyagból, járj BME-s előkészítőre (ha még indul, mert régen indult ha jól tudom.)


Ha van ismerősöd aki oda jár matekra akkor kérd meg hogy segítsen, ha nincs akkor fb-n keress és valamiylen szinten segítenek, meg vannak fórumok ahova felrakják az anyagot stb.....

2011. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
55%
Szia!nem értem miért csak középszinten tanulod a matekot. úgy gondolom ha eddig nem érdekelt annyira, h emelt matekra menj, akkor ez a matek szak nem neked való. itt vmilyen szinten élvezni kell a matekot, érdeklődni iránta...
2011. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltatok

Megnéztem az összes szakot és ez érdekel a legjobban,esetleg még valamilyen mérnöki hm még gondolkozom rajta.

Eddig azért nem tanultam emelten matekot mert francia tagozaton vagyok,meg nyelveket tanultam,de ez eléggé rám lett erőltetve...

2011. dec. 16. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!