Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen nehéz a biológia...

Egyetemen nehéz a biológia szak? Mennyire nehéz elvégezni? Mit dolgozhat egy biológus?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 04:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a biosz,élvezed és rendszeresen tanulsz akkor nem nehéz,de ez csak viszonyítás kérdése.Biosz bsc-vel dolgozhatsz kutatóintézetekben vagy természetvédelmi helyeken pl.
2011. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Látom nem mostani kérdés, de azért válaszolok.


Én biológia szakra járok Szegeden (nem elfogultságból, de itt a legjobb a biológia képzés). Hogy mi a nehéz, az csak viszonxítás kérdése. Pl. ha emelt bioszra jártál, akkor az elején szerintem elég könnyű. Én középsuiba jártam elötte, bioszt is csakk középszinten tanultam, 4-es voltam kb, mégis bejutottam és jól is megy azt hiszem, pedig sosem voltam jó tanuló, de ha szereted, és tanulsz rendesen, akkor azért lehet jó eredményeket elérni

2012. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Biológusként végeztem, nemrég PhD-ztam (doktori) is. Nem könnyű a képzés (sőt vannak szóró tárgyak is), de ha szereted és érdekel, az sokat segít.

Most találtam ezt az oldalt, ami részletesen leírja, mit csinál(hat) egy biológus. Szerintem kukkants bele!

[link]

2012. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!