Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » EMELT szintű kémia érettségire...

EMELT szintű kémia érettségire jó ez a terv?

Figyelt kérdés
30%-ot kell összehoznom. Se többet, se kevesebbet. A Mozaikos TK-ből megtanulom a szerves kémia részt és megoldom a hozzá tartozó összes feladatot (FGY). Utána az összes érettségi (emelt) példasort megoldom. Mi erről a véleményetek? Örömmel fogadok minden segítséget, köszi előre is. :)
2011. dec. 21. 01:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elárulod miért éppen 30% kell?

Csak azért kérdem, mert sokan azt hiszik, hogy mindegy miből csinálnak emeltet, megkapják érte a pluszpontot. Hát NEM!

Ha nem felvételi tárgy, vagy felvételi tárgy, de nem abból számolják a pontjaid (pl. orvosira csinálsz bioszt, fizikát és kémiát is, de fizikából és bioszból számolják a pontjaid), akkor NEM jár érte pluszpont!!!

2011. dec. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elárulom. Azért, mert nem vagyok fogyatékos és a felvi pontszámító kalkulátora alapján pontosan kiszámoltam, hogy miből mennyi pont kell ahhoz, hogy felvételt nyerjek.
2011. dec. 21. 14:37
 3/11 anonim ***** válasza:
nem lenne akkor már egyszerűbb egy 80 %-os középszintűt írni? főleg mivel ez a 30 % így is úgy is lehúzza a pontjaidat, mikor az érettségi átlagot számolják
2011. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez szerintem is elég butaság a 30 %-ot megpályázni. Hova akarsz menni tovább tanulni.
2011. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a kérdőjel lemaradt. Előző voltam.
2011. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gyerekek, köszönöm hogy megpróbáltok segíteni, de nem ez volt a kérdésem. 30%-os emelt kémiát kell írnom. Nem 80%-os közepet. Mindent kiszámoltam, utánajártam, átgondoltam. Ha nem lennék teljesen biztos a dolgomba, akkor az lett volna a kérdésem, hogy miből érettségizzek. Légyszíves a kérdésre válaszoljatok!
2011. dec. 22. 00:10
 7/11 anonim ***** válasza:
harminc százalékot bárhogy összeszedsz szerintem , vagyis én az én tudásomból kiindulva biztosan , igen jó ha a Mozaikos könyvből tanulsz.
2011. dec. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással szégyellnék bele vágni :DD (remélem nem orvosira készülsz XD)
2011. dec. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eddig összesen 1 normális választ kaptam. Nagy reményekkel jöttem ide, majd kiderült, hogy az oldalt látogatók 90%-a fogyatékos. Gratulálok, büszkék lehettek magatokra.
2011. dec. 26. 00:47
 10/11 anonim ***** válasza:
:D:D:D:DDDD:D:D:D:DDDDDDDDDDd
2012. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!