Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a mindennapi...

Mi a véleményetek a mindennapi testnevelésről az iskolákban?

Figyelt kérdés
Mit szólnál hozzá, ha bevezetnék?
2011. dec. 23. 02:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert van 5% nem jó tornatanár, azért ne ebből ítéljünk. Az iskolák nagy részében jók a tesi órák.
2011. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
jó lenne persze, de szerintem valósággal megoldhatatlan. én most vagyok végzős középiskolás, 15 osztály van egy évfolyamon. több mint 1500 gyerek jár az iskolába,és van egy kis tornaterem ill. egy uszoda. nekünk heti 1 dupla tesink van 2 osztállyal együtt. elférni nem lehet a teremben,mozogni meg oly nehezen. és ez csak heti 1 dublaóra.. a mi sulinkban lehetetlen lenne,hogy minden nap minden osztálynak legyen testnevelésórája
2011. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 flora08 ***** válasza:
Engem már nem érint, de én ellenezném. Valóban többet kellene mozognia egy tininek, ezzel egyet értek, de ehhez az kell, hogy szeressen sportolni. Ha mindennap lesz a suliban, csak mégjobban megutálják. Magyarországon a testnevelés oktatást teljesen át kéne szervezni, mert tényleg csak felmérésből áll. A másik, hogy aki nagyon utálja a tesit, úgyis elintézi valahogy, hogy felmentést kapjon. Összességében nem a tesiórák mennyiségén, hanme minőségén kellene változtatni.
2011. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekünk heti 3 tesi óra van.De nekem amúgy sincs semmi bajom a tesivel.
2011. dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én szerintem meg valami szabadidős sportra kéne berakni minden gyereket mert volt 8féle tesi tanárom eddig 1nél se csináltunk semmit

és úgy gondolom hogy figyelemmel kéne kísérni általában ezeket

2011. dec. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!