Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megvannak valakinek ezek a...

Megvannak valakinek ezek a kémia- és bioszkönyvek? (Mozaik kiadó; Czirók Ede; Szerényi Gábor)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ezekről a könyvekről szeretnék tőletek véleményt kérni:


-Mozaik kiadó:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



-Czirók Ede: Saját kémialaborom a sikeres érettségihez


[link]



-Szerényi Gábor: Szóbeli érettségi nagykönyv


[link]


Köszi :)


2011. dec. 26. 12:38
 1/3 anonim válasza:
Czirók Ede könyvét csak ajánlani tudom. Nagyon jó könyv és nagyon sokat segített. Van hozzá mellékelt CD amin meg lehet nézni a kísérleteket és a könyben pedig a leírás van. Czirók Ede egyébként nagyon jó tanár, bár személyesen nem ismerem nagyon sok jót hallottam róla! (Már több könyve is megjelent!)
2012. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Czirók Ede engem is tanított még kémiára (még régen volt - azelőtt, mielőtt megnyerte a Vágó István féle műveltségi műsor vetélkedő fődíját, talán a Mindent vagy semmit volt a vetélkedő címe). Ebből is látszik a műveltsége, amit volt módom az órákon is megtapasztalni. Örültem volna, ha akkoriban már lettek volna olyan könyvei, mint amiket manapság is ír.
2015. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek mind jók
2015. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!