Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet ilyenkor csinálni?

Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

11-es gimnazista vagyok. A gimiben nem tanítanak szinte semmit, főleg angolt nem.. Erre ma az angoltanár elhordott minket mindennek, hogy nem vagyunk képesek tanulni meg stb. Megszámoltuk.. 3 db leckét vettünk egyetlen félév alatt, azaz 8 oldalnyi anyagot.. Miért a tanárok háborodnak fel ilyenkor? Szóltunk az osztályfőnöknek, semmit sem csinált.. Mellesleg az angoltanár azt akarja, hogy előrehozott érettségit tegyünk kb. 0% angoltudással.. (Fél osztály bukásra áll, köztük sok olyan aki általánosban megyei versenyeken vett részt..) Meg kijelentette, hogy ő Facebookon kiírta, hogy mi a házi a szünetre.. (Tényleg kiírta.. Tegnap 20:56-kor..) Csak egy probléma van, nem mindenki fb. b*zi, mint ő...


Előre is elnézést a helyesírási hibákért..


2012. jan. 3. 20:46
 1/7 Veky ***** válasza:
Bauxitfőzeléket, mert azt szeretem...
2012. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem anno a töri tanárommal voltak hasonló gondok.

Ha az o.sztályfőnök nem tesz semmit, akkor irány az igazgató.

Mi szerveztünk egy rendkívüli szülői értekezletet, ahol a töri tanárnak el kellett számolnia a leadott anyaggal. Mivel belátta a diri is, hogy baj van, új tanárt kaptunk.

(Februárban kezdtük újra venni az őskortól az egész történelmet, májusban érettségiztünk.)

2012. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen tanároknak nem kellene tanítaniuk! Szerintem jó esetbe kapnátok egy másik tanárt, ha reklamálnátok a dirinél!
2012. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. Most derült ki, hogy holnap témazárót írunk a tavalyi "anyagból".. Már várom.....
2012. jan. 3. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Hm sajnálatos az ilyen:S

Viszont írtad hogy:

"3 db leckét vettünk egyetlen félév alatt, azaz 8 oldalnyi anyagot. "

"Fél osztály bukásra áll, köztük sok olyan aki általánosban megyei versenyeken vett részt..)"


Most akkor ez hogy van, nagy angolosok és a 8 oldalnyi anyagból bukásra állnak?(Bocsi lehet én vagyok értetlen)

2012. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: Gondolom, nem csak azt a 8 oldalt kéri számon, hanem azt is amit tanulni kellett volna.


Egyébként meg a facebook nem hivatalosan elismert formája a tanár diákok felé közlésének. Ha közölni akar valamit, akkor azt órán kell megtennie. Amit facebookon írogat, azt nem vagytok kötelesek figyelembe venni. És ha valaki nincs fenn fészen, akkor azt kirekeszti az informálódásból.

2012. jan. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha szeretnél rendesen megtanulni angolul, szívesen segítek, ráadásul nem drágán és a neten is. annak idején nekem is magántanár kellett, de megérte. most már nemzetközi felsőfokúm van, és jóideje tanítok is. Nagyon sok múlik a tanáron. Ha érdekel bátran írj rám privát üzenetet.
2012. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!