Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 65 pont kevés egy felvételire?

65 pont kevés egy felvételire?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Középiskolai?
2012. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hova ás hányan jelentkeztek. (Meghogy milyen felvételi bár gondolom gimnázium)


Szent István Gimnáziumba (és így Fazekasba) se hiszem, hogy felvennének ennyivel. Én időmban nem vettek volna fel legalábbis (5 éve)

2012. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az iszonyat kevés én 2010-ben írtam a központit akkor a matek nehéz volt és sokan írtak 18-20 pontokat és akkor volt h 65-68 pontos felvételivel rendelkező kitűnő tanulókat a max pontos szóbeli ellenére is csak utolsó helyen vettek fel gimnáziumba

én szerencsés voltam mert 80 pontosat írtam és kitűnő voltam és max pontos lett a szóbeli így 10 helyre is felvettek(mind gimik)

szóval az nagyon kevés

2012. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ


Csak azért mert kicsit logikáztam h ha kitünő lenék vagy max. 1-2 4-es lenne akkor azzal viszek nemtudom hány pontot meg a szóbeli is esetleg jó lesz meg a az írásbeli nyelvtan is csak a a matek lesz pl. rossz(mert megnéztem a tavalyiakat és alig tudtam vmit) csak ezért kérdeztem


Am köszi a válaszokat

2012. jan. 7. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó gimnáziumba nem valószínű, hogy felvesznek, de ki tudja...

Gyenge gimibe meg nem érdemes menni...

Én a helyedben szakközepeket jelölnék meg főként.

2012. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb gimikbe azért 80 pont minimum..
2012. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!