Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elektronikus leckekönyvem van...

Elektronikus leckekönyvem van most már és az e-leckekönyv műveletekbe is ott van a vizsgám eredménye, ami elégtelen. A gond az, hogy nem tudom, hogyan kell elfogadni, mert nincs ott az a gomb, hogy elfogadás. Hogyan lehetne elfogadni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 11:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én két egyetemnek a neptunját ismerem, de egyikben sem kell elfogadni a vizsgajegyet, mert azt nem te döntöd el, hanem annyit kaptál, és kész. Legalábbis én úgy tudom, hogy csak megajánlott jegyet lehet elfogadni, azt is a megajánlott jegyeknél.
2012. jan. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, mint az első, sőt a megajánlott jegyet is (nálunk) úgy fogadom el, hogy nem jelentkezek vizsgára.
2012. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én BGF KKFK-s vagyok.
2012. jan. 10. 12:19
 4/15 anonim ***** válasza:
Elakarod fogadni az egyest? Nemkell semmit elfogadni, ez a jegy bekerült a neptunba, automatikusan érvényes. Elfogadni csak megajánlott jegyet lehet, nálunk szorgalmi időszakban lehet csak, vizsgaidőszakban nem lehet jegyet elfogadni. Ha újra mész vizsgázni, kapsz egy másik jegyet (remélhetőleg már nem elégtelent), utána az felülíródik, és már nem 1 lesz a neptunodba.
2012. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az elektronikus lecke könybe hogyan történik a jegyelfogadás?


Most már nagyon nem értek semmit.


Az ETR-ben nem kell valamit csinálni?

2012. jan. 10. 13:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem kell, jelentkezel a következő vizsgára
2012. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

És ha nem akarok jelentkezni?


Tegyük fel, azt, hogy elégséges lett a vizsga.


Akkor se kéne semmit csinálnom a neptunban?


Egyébként ez már az ötödik vizsga lenne.

2012. jan. 10. 14:19
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem, akkor sem kéne semmit csinálnod
2012. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az e-leckekönyv műveletekbe az elfogadás és elutastás kinek érhető el?
2012. jan. 10. 14:38
 10/15 anonim ***** válasza:
Annak, aki szorgalmi időszakban megajánlott jegyet kap! Pl megvan hirdetve egy vizsga, és azt mondja a tanár, hogy akinek 3asnál jobb a jegye, az elfogadhatja, és nem kell vizsgaidőszakban vizsgázni. Nálunk (ME) ez csak szorgalmi időszakban lehetséges, vizsgaidőszakban gyakorlatilag elveszti jelentőségét ez a funkció
2012. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!