Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF-et ajánlanátok, jó vélemén...

BGF-et ajánlanátok, jó véleménnyel vagytok róla?

Figyelt kérdés
Jár ide ismerősötök, miket hallotok BGF-ról? Főképp a turizmus szak érdekelne, de a tanárokról is írhattok, illetve milyen az oktatás?
2012. jan. 10. 21:51
 1/5 bumbi02 ***** válasza:

Turizmuson vagyok, BGFen most fejeztem be első félévemet.. Szerintem jó szak, én szeretem, és érdekel. Nem mondom hogy ez a legnehezebb szak, (viszonyításképp látom mennyit tanul a barátnőm aki szintén BGF-es csak éppen pénzügy számviteles ) de ettől független jó. A tanárok jók többnyire, segítőkészek.


Ha érdekel a turizmus vendéglátás, akkor csak ajánlani tudom:))

2012. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó hely a BGF, a tanárok többnyire jók kivételek persze vannak de ha tanulsz akkor nem lesz gond.

Arra készülj fel hogy horror ponthatárok lesznek mert kb 20-25 államilag támogatott hely lesz az összes képzésre:)

2012. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bumbi02 ***** válasza:

Na ja.. úgyhogy hajrá hogy jövőre te is Kvik-gólya legyél..:D



www.markmyprofessor.com -on tudsz ovlasni részletes véleményeket tanárokról..

akik szinte mindenképp tanítanak:

Nadicsán józsef

Hamar Farkas

Jusztin Márta

Csizmadia András

CSizmadia László


ezen oldalon rájuk keresel, tudsz róluk olvasni elég sok infót:) plusz látod az "átlagukat" is..:D

2012. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves első! (Illetve többiek, ha turizmuson vagytok)


Én is turizmusra szeretnék jelentkezni! Mesélnél még egy picivel többet a szakról, tanárokról, tantárgyról, stb? Teljesen mindegy, mit, mert érdekel a véleményed, vagy akármi amit a turizmussal kapcs. leírnál:)

2012. jan. 13. 21:32
 5/5 bumbi02 ***** válasza:

Első két félév alapozás...


Mikro és makroökonómiát tanulunk ( közgazdaság vállalati szinten és állami szinten), ehhez gazdasági matematikát (függvények elemzése, deriválás, szélsőérték számítás, integrálás), tanítanak gazdasági jogot, nagyjából annyit amennyi kell (nem egy "túl erős" tantárgy, Pénzügyön sokkal durvábban kérik) , számítástechnikát, müvelödéstörténetet ( vallások/kultúrák megismerése ).. Ezen kívül vannak választható tantárgyak (sok féle: politológia, integrációs ismeretek, tárgyalástechnika, üzleti etika, pénzügy, számvitel, vállalati gazdaságtan.. )Ja és még a kötelező tárgyak között volt a gasztronómia:)


Következő félévben belépnek a szakmaibb tárgyak:

szálloda ismeret, értékesítési alapismeretek, idegenforgalmi földrajz, statisztika


És második félév végén választhatunk két szakirányból

- idegenforgalom és szálloda

- vendéglátás és szálloda (itt az ételkészítés gyakorlati részén is van hangsúly)


A szakirányok közül szakács révén engem második érdekel, arról tudok többet, elsőről annyira nem:))


De nagyjából eddig így nézett ki az évünk..:)

2012. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!