Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy tudnék fősulira jelentkez...

Hogy tudnék fősulira jelentkezni, hol tudok jelentkezési lapot és segítséget kapni ehhez?

Figyelt kérdés

Egyszer már jelentkeztem 2 éve kb., akkor a suli ahova jártam segített, nem volt ez kérdés. Akkor nem sikerült, elmentem 2 éves OKJ-ra ,de itt nem foglalkoznak ezzel, és így magamtól, egy fősuliban voltam már, de ott csak úgy adnak lapot, ha az ő iskolájuk az első amit bejelölök.

Kérdésem lenne, hogy január 15 körül jön ki ha jól tudom az a ponthatáros könyv,ami kéne ,azt tervezem megvenni,s abban ha jól tudom van is j. lap.

Abban tudna segíteni valaki, hogy mi ennek a könyvnek a neve, és hogy hol tudnának akár kitöltésben , hasonlókban segíteni.

Itt is megköszönöm a segítséget!


2012. jan. 12. 09:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy jól emlékszem február 15 a határidő?
2012. jan. 12. 09:11
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andizsuzsi ***** válasza:
2012. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!