Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakközépből átveszek gimnáziu...

Szakközépből átveszek gimnáziumba? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy szakközép iskolából szeretnék egy nem túl erős gimbe menni(már kinéztem)az osztály miatt és mert nem érdekel az amit tanulok. A félévim 3,5 és 3,6 között lessz (de nekem nincsenek töltelék óráim amiken semmit nem kell csinálni és 5-ös leszek belőle) szerintetek így átvennének vayg várjak még egy kicsit hátha tudok javítani a félévi osztályzatomon. És még arra lennék kiváncsi hogy kell e külömbzetiznem?
2012. jan. 12. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak akkor ha megcsinálsz egy különbözetit egyébként nem könnyű átmenni gimibe, főleg ha 5 osztályos nyelvibe akarsz menni mert az elég kemény.
2012. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Még nem zárták le a félévi jegyeket? :O Elég furi. Na mind1. Szerintem átvesznek. Nekünk hétfőn kezdődik a suli(második félév-téliszünet után) és egy új tanuló jön hozzánk és ő is szakos volt, simán átvették.
2012. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!