Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségire való jelentkezési...

Érettségire való jelentkezési lapot hol kaphatok?

Figyelt kérdés

Netről nem tudom letölteni, amúgy se találom sehol.

Személyen már voltam az oktatási hivatalban emiatt, ott azt mondták, hogy csak egyetemre való jelentkezési lapot adnak. Hova forduljak?

Mert olyan kérdésem is lenne, hogy pl. az OM kódhoz mit írjak, ha már tavaly érettségiztem, tehát nem vagyok gimnazista.

(szintemelő érettségi lesz)


2012. jan. 15. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg oda kell bemenned, ahol tanultál, vagy ahol érettségit akarsz tenni, ott is titkárság, ők többet tudnak.
2012. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

fent lesz majd a jelentkezésilap az OH honlapján, január közepétől lesz elérhető, tehát énis mostmár minndennap nézegetem, ősszi érettséginél is így volt, netről töltöttem le és beküldtem a kormányhivatalnak.

de ha nemtudod kinyomtatni, bemész a volt sulidba és ott is adnak szerintem. am lesz hozzákitöltési útmutató is abban benne van minden.

2012. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen és sok sikert az érettségihez!
2012. jan. 15. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

már fent is van csak gondoltam szólók, köszi neked is am!

2012. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!