Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetemen ha egy...

A Debreceni Egyetemen ha egy tárgyat 3x vettem fel, de csak 3x voltam belőle vizsgázni, akkor nem tesznek át fizetősre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én egy tárgyat harmadjára vettem fel, de nem hiszem, hogy sikerülni fog teljesíteni :S

Ha nem sikerül, akkor mikortól kerülök fizetősre, a következő félévtől, vagy akkor, ha újra fel akarom venni a tárgyat? Illetve, igaz az, hogy ha nem használtam ki a 6 vizsgaalkalmat, akkor kérvényezhetem a dékánnál, hogy felvehessem negyedjére is ingyen?


2012. jan. 20. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eltanácsolnak az egyetemtől.Nem sok jóra számíthatsz.Tök mindegy,hogy fizetősön vetted fel a tárgyat harmadjára vagy államin.Szerintem ezt bebuktáztad!
2012. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tanácsolnak el! Itt Debrecenben mindent meg lehet csinálni. A TVSZ-ben csak egy olyan pont van hogy mikor szüntetik meg egyoldalúan a hallgatói jogviszonyod (ez pedig akkor van ha átraknak fizetősre és te nem vagy hajlandó fizetni ....)


Most nem emlékszem hogy hogy van a szövege (de te is meg tudod nézni) Azt hiszem hogy ha most nem csinálod meg akkor átraknak fizetősre. Hogy melyik félévben azt kérdezd meg a TO-n. Azt hiszem februártól.



Szerintem a dékáni kérelem nem függ attól hogy hányszor voltál vizsgázni. Megpróbálhatod kérvényezni, sőt kérvényezd is sztem.


Amúgy elég nagy gáz, hogy a debreceni "egyetemen" ilyen nehézségekbe ütközöl..... Hogyha normális egyetemre járnál már rég kirúgtak volna...

2012. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát már ne is haragudj, de mi az, hogy normális egyetemen????

Bocsika, de nem sz@ros BTK-s vagyok..., hanem TTK-s...itt azért kell is tanulni, nem mellesleg, nem vagyok egyedül... vannak olyan tanárok, akik meghúznak, ha tanulsz, akkor is...

Pl ez a nő is rengeteg embert harmadjára, vagy még akkor sem enged át...azért, mert a férje is itt tanít, és a férje sok diáklánnyal megcsalta, és úgy áll bosszút, hogy szívatja a lányokat... -,-'

Kikérem magamnak...! Egy szutykos 2 kredites tárggyal szívatnak, miközben szinte minden más megvan... még a 6 kredites populáció genetikám is... Úgyhogy nincs jogod kritizálni...! Nem tudom, honnan veszed, hogy a debreceni egyetem könnyű... Lehet, a BTK az könnyű, de a többi nem...!

Ettől függeetlenül köszönöm a választ.

2012. jan. 28. 15:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Értem. Hát akkor nem egy egyetemre jártunk.


üdv: egy idén végzett TTK-s.

2012. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a férje sok diáklánnyal megcsalta és ezért szívat. Hát ez no comment. Értelmi színvonal van.... Persze te megírod 4-esre vagy 5-ösre gondolom csak az a fránya tanár mégis megbuktat...


Ha annyira okos vagy miért nem mész máshoz vizsgázni? Lehet kérni!

2012. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy ötösre írom meg, de azért hidd el, az a 60% megvan... Egyébként tavaly bementünk hozzá többen is megnézni a dolgozatunkat és azt mondta, hogy azért lett egyes, mert idézem: neki nem tetszett, hogy ugyanabból a jegyzetből tanultunk! Mert hogy sokan ugyanazt írtuk.. -,-'

Nem tudom, te milyen szakra jártál...de biztos nem oda, ahova én... Vagy mákod volt...

Tudod, ha annyira hülye vagyok, akkor a többi tárgyam miért sikerül általában elsőre?

Ja, és azért nem megyünk más tanárhoz, mivel Ő a tanszékvezető... Nincs sok választásunk...

2012. jan. 28. 16:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Jah, meg kicsit sem feltűnő, hogy többségében lányok buknak... De te már csak tudod, hogy én miért bukok..., főleg, hogy nem is ismersz... Vicces vagy...
2012. jan. 28. 16:06
 8/9 anonim ***** válasza:
szar TTK LOL. AKkor mi Infókarosok kamerával, indukciós hullámokkal zhn és vizsgán mit szóljunk?
2013. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi bajod a btk-val te majom?
2021. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!