Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanácsot adnátok? (egyetem...

Tanácsot adnátok? (egyetem jelentkezés)

Figyelt kérdés

Külföldröl jelentkezem, építészmérnökire, itt kint dolgozom, és az érettségi vizsgákra, és majd az alkalmassági vizsgákra szabadságot fogok kikérni.

De nem tudom ha megéri minden városba jelentkezni...

(sokba kerül ide oda utazni, és talán fölösleges is..)


Ha jól tudom a "vidéki" egyetemek (debrecen, pécs, és györ) körülbelül ugyan annyi a követelményük (ponthatár)..

Szóval, az érettségi vizsgám eredménye alapján, nem lehet az hogy Pécsre nem vesznek fel, de mondjuk Györre igen.. (remélem most nem kiabálom el magam, de szerintem nem ezen a 20-30 ponton fog múlni).


Hogy a kérdés, hogy mennyire különbözik a rajzalkalmassági az egyetemek között?

Lehet, Pécsen nem síkerül a vizsga, de Györbe már igen, vagy kb ugyan az a követelmények.

* Ha most nem számólunk a "szerencsével"


2012. jan. 23. 19:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!