Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha orvosi igazolással hiányzom...

Ha orvosi igazolással hiányzom egy vizsgáról akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
Most csütörtökön lenne egy vizsgám amire nem tudtam még eléggé felkészülni, és jövő héten lesz belőle UV amikorra viszont már van esély, hogy úgy tudjam az anyagot, hogy az jó legyen. A tanár valamiért nem elérhető e-mail segítségével és így tőle nem tudom megkérdezni ezt el lehetne-e intézni (kolis vagyok és könnyebb lenne ha nem kéne bemennem emiatt). Azt tudom, hogy orvossal igazoltathatom azt, hogy miért nem jelentem meg a vizsgán, viszont nem tudom, hogy ez egyben megadja-e nekem azt, hogy mehetek jövő héten UV-ra mivel ahhoz vagy a tanár segítsége kell a rendszerben vagy egy már szerzett jegy.
2012. jan. 24. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt hogy nem UV, de egy vizsgalehetőséget elszalasztottál. Ha 3 lehetőséged van vizsgázni akkor abból egyet már ellőttél.

viszont nem 1-est írnak be, hanem azt, hogy "nem jelent meg".

Nálunk UV héten viszont csak az mehetett vizsgázni akinek 1ese volt, aki rendesen bukott. Emlékszem nekem volt egy ilyen esetem, nem mentem el vizsgázni, majd azt ETR nem engedett feljelentkezni az UV hetes vizsgaidőpontra mert nem volt 1esem a tantárgyból, hanem csak "nem jelent meg"-em. Szólnom kellett a tanárnak, hogy írja át a "nem jelent meg"-et 1esre és akkor tudtam utána UV hetes vizsgaidőpontra jelentkezni. (SZTE-n volt)

2012. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!