Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok a Budapest 16....

Mit tudtok a Budapest 16. kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

erős/gyenge

jó/rossz

szép/putri

értelmes gyerekek/retardáltak

nyelvoktatás

stb...


Fontos és légyszives értelmes és ŐSZINTE válaszokat adjatok (lehetőleg tapasztalatból)


Előre is köszi a válaszokat! :D


2012. jan. 25. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdés már nem aktuális, de én ide járok :D

Szerintem az emberek normálisak, de mint mindenhol itt is vannak idióták (úgy ez gimi nem egyetem ahol kissebb rá az esély :D), a nyek-re járok, és az angoltanár aki minket tanit szerintem normális, nem csak könyvekből tanit hanem behoz rengeteg lapot, meg van hogy lefénymásol angol nyelvű újságokat vagy valamilyen szöveget, de kiatakar belőle néhány szót és azokat kell beirni, tehát nemcsak tankönyvből tanulunk. szerencsére a mi matektanárunk is jó, mert a másik eléggé béna legalábbis szerintem. nem mondanám hogy szép, de a putritól nagyon is távol áll. nemrossz :D

ha még van kérdésed kérdezz :D

2012. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedves kommentelő!

Én kérdeznék, remélem gyorsan tudsz válaszolni! :) A fiamat lehet oda íratjuk szintén nyelvi előkészítőbe. Te hogy kerültél be? Neki az írásbeli vacak lett most, de 4-es angol, 5-ös németje van. Matek 3-as nyelvtan 4-es, irodalom 4 es. Van esélye szerinted? Előre is köszi

2013. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ebben sajnos nem tudok segiteni, mert én felsőbe is oda jártam, igy csak az átlagomat nézték, felvételit nem kellett irnom.
2013. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A nyelvi előkészítős osztályban volt szóbeli? Mert én idén felvételizek...
2016. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!