Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a BME-n az építőmérnöki...

Milyen a BME-n az építőmérnöki szak (vélemények, tapasztalatok)?

Figyelt kérdés

Milyen nehéz elvégezni (középszintű matek és fizika tudással)?

Nehéz e bent maradni államin?


2012. jan. 25. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem odajárok, de szintén bme-re, viszont a barátom ott tanul, szóval ha van konkrét kérdésed róla, szívesen válaszolok.

A barátom emelt matekkal ment, fizikából nem érettségizett.

Eléggé erre a két tárgyra épül a kar, szóval nem árt, ha ezekkel tisztában vagy, és legfőbbképpen érted! Nem kell zseninek lenni belőle, és nem is az a lényeg, hogy emelt vagy közép szinten tudod, csak amilyen szinten vagy abban értsd az összefüggéseket.

Aztán úgyis itt kell majd mindent megtanulni hozzá, ha valaki emelttel jön, az se megy vele túl sokra.

Elég sok embert ismerek, aki erre a karra jár, államin szerintem nem nehéz bent maradni, viszont akiket ismerek majdnem mind csúsznak több félévet is... szóval elég kemény, vannak nagyon durva tárgyak, és megy a szivatás rendesen.

Meg persze sokat kell tervezni, nem tudom ezzel hogy állsz, csak mondom, hogy tudd :)

2012. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nincs rajzi felvételi

statika gyilkos téma

2012. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!