Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudok felkészülni biológia...

Hol tudok felkészülni biológia és kémia érettségire úgy, hogy már elég rég jártam gimnáziumba, és sajnos elég sokat felejtettem azóta?

Figyelt kérdés
Az ELTE-s és hasonló előkészítők úgy gondolom nem megfelelőek, mert többnyire végzős gimnazisták látogatják, akiknek még friss a tudásuk.
2012. jan. 27. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, az előkészítők mindig a tudásra építenek, ott csak gyors átfutják, felfrissítik az anyagok és feladatokat oldanak meg.


Én először is külön tanárt javaslok, kémiából, illetve bioszból sem ártana, legalább a genetika részhez. Egyébként mindent magadtól. Kémiához a Villányi "Ötösöm lesz kémiából" című kötet tökéletesen a számoláshoz, illetve a Mozaikos tankönyvek (a 8-os szervetlen kémia, 9-es általános kémia és 10-es szerves kémia).

Bioszból szintén Mozaikos tankönyvek, nagyon jók (én is ezekből készülök szintén biosz és kémia érettségire, szintén külön tanárral skype-on).


Egyébként mi lenne a cél? Milyen szintű érettségi és hová jelentkeznél vele?

2012. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

emelt szintű és orvosi

de nem sietek én sehova, nem számítok arra, hogy már jövőre bekerülök :)

köszönöm a válaszod, a magántanár lehetőség pont tegnap jutott eszembe :)

2012. jan. 29. 02:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!