Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az ELTE...

Mi a véleményetek az ELTE fizika szakáról?

Figyelt kérdés

Akik elvégezték könnyű utána elhelyezkedni ?

Maga az iskola nehéz ?

Az oktatás milyen szinten van ?

Mennyibe kerül egy évre a tandíj ?

Milyen szakot ajánlotok a fizikán belül,amivel később jól eltudok bárhol helyezkedni ?


2012. jan. 28. 21:11
 1/4 A kérdező kommentje:
és persze,nehéz bekerülni ?
2012. jan. 28. 21:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Én még csak most kezdtem (ha minden jól megy (még lesz jövő héten vizsgám :D)) két hét múlva kezdem a 2. szemeszterem, de pár kérdésedre ha nem is saját tapasztalatból de tudok válaszolni.

Az elhelyezkedés miatt már faggatunk pár most végzőst (én konkrétan egy MSc utolsó évén tanuló hallgatót) és azt mondták, hogy rettentő könnyű elhelyezkedni. Persze vannak itt is olyan szakosodási lehetőségek amikkel aztán egy picivel több nehezebb de ez nem egy olyan szak amit évente ezrek végeznének el itthon, szóval emiatt nem kell aggódni ha egyszer oda ér az ember.

Az emberfüggő, hogy mi mennyire nehéz. Nekem 1-2 tárgy egész nehezen megy, de rengeteg segítség van felsőbb évesek különóráitól kezdve maguk a tanárok is segítőkészek (jó persze 1-2őt leszámítva :D de amúgy szuperek). Szóval ha valaki tényleg nem poén kedvéért van itt és tanul akkor nehéz ugyan de kivitelezhető.

2012. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :)
2012. jan. 28. 21:31
 4/4 A kérdező kommentje:
ja,és sikeres vizsgát :D
2012. jan. 28. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!