Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi koleszban hétvégén...

Egyetemi koleszban hétvégén milyen élet van?

Figyelt kérdés

A kolesz kb hány %-a marad ott hétvégére is?

Mert én valószínű nem fogok jövőre minden pénteken hazamenni.


2012. jan. 29. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

kb 60%-uk ottmarad XD


és vannak a "kockafejűek" akik hétvégén is tanulnak...

de akik bentmaradnak azok közül a legtöbben, buli, pia, csajok/ pasik xD

2012. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk elég sokan maradnak, inkább az elsősök szoktak minden héten hazamenni, aztán a 2. félévre rájönnek, hogy felesleges. :D Én is eleinte minden pénteken hazamentem, aztán csak 2 hetente, most meg van, hogy egész hónapban sem megyek haza.


Nem azért, mert otthon rossz, hanem mert egyrészt tök drága a vonatjegy, másrészt utálom, hogy fél nap elmegy utazásra, így gyakorlatilag 1 teljes napot tudok otthon tölteni, ráadásul ha hazamegyek, abból nincs tanulás meg egyéb hasznos elfoglaltságok. :D Sokan dolgoznak egyetem mellett, főleg hétvégén, ezért ők sem mennek haza.


Nem mondom, volt már olyan, hogy 3-an voltunk az egész szinten egy hétvégén, de van, hogy ugyanolyan "teltház" van mint máskor.

2012. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 évig voltam koleszos, és ritkán maradtam ott hétvégére, de akkor gyakorlatilag kiürül a rész és csak alig néhány szobába van valaki. Ahogy én tapasztaltam hogy azok akik hétvégére ott maradnak ők partyzni szoktak, meg őrült dolgokat csinálni, meztelen rohangálás, randalírozás, elmászkálás, más ott lakók idegesítése.
2012. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Változó, de általában néhányan azért szoktak maradni. Olyan 10-20%, kivéve persze ha valami rendezvény van. Tanulásra hétvégén ideális a koli.
2012. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!