Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Történelemhez kell tehetség?

Történelemhez kell tehetség?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz fenék kell: leülni, beseggelni. De azért nem árt átltni az összefüggéseket...
2012. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
még megértés se kell nagyon, ha alapból sok mindent megtudsz jegyezni és persze nagy mennyiségben úgymond pl: "fotómemóriával"
2012. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

gondolom mindkét hozzászóló töri szakos!?

persze,ahhoz csak fenék kell!

hát nem,igenis kell hozzá IQ,h összességében lásd a különböző gazdasági és társadalmi folyamatok mikéntjét!

én töri szakon,történészként végeztem,de rá jöttem,h soha nem lennék olyan formátumú tudós,mint akiket sokra tartok!(pl. KL/RI)

ezért más pályát választottam.

szval lényeg a lényeg,nem elég hozzá csak a szorgalom.

23l

2012. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én például egyszer meghallok egy évszámot azt örökre megjegyzem. Ez tehetség?:DDD

Ezekután már csak azt kell, hogy ehhez az évszámhoz mi is kötődik, de szinte mindig megvan az is.

2012. jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
13:49-veled értek egyet:)
2012. jan. 31. 13:58
 6/9 anonim ***** válasza:

elég szűk látókörű lehetsz,ha azt hiszed,h a történelem tanulás csak évszámokból áll!

látszik,h képtelen vagy komplexen gondolkodni!na sebaj.


kérdező:köszi:)

2012. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"elég szűk látókörű lehetsz,ha azt hiszed,h a történelem tanulás csak évszámokból áll!

látszik,h képtelen vagy komplexen gondolkodni!na sebaj. "


Ne haragudj, ezt nekem mondtad? A negyedik vagyok.

2012. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
erre az évszámmegjegyzésre kilehet verni , és én 1 másik válaszoló vagyok , de amúgy kell hozzá tehetség ez biztos
2012. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én egy dekát nem tanultam még történelemből, a könyvem olyan mintha tegnap vettem volna, és mégis szín ötös vagyok. Ezt nem beseggelni kell , ha ÉRDEKEL el tudod magyarázni. ha pl egy törvényt kell elmondanod amit X király vezetett be, esetleg azt kell megtanulni. tudni kell következtetni, és viszonyítani.

ha megtanulod és nem érted, pár hét és el is felejted, mert annyi minden szalad át az agyadon addig, de ha érted egy életre megmarad benned.

2012. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!