Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen lett a központi felvéte...

Milyen lett a központi felvételitek? 62 ponttal belehet kerülni a Károlyi Mihály Spanyol Kéttannyelvű Gimnáziumba? Nagyon szeretnék.

Figyelt kérdés
:)
2012. febr. 2. 14:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
78%

És akkor már senki se tudja megcsinálni?

Azért mert szar lett az országban átlagosan, attól még van ember, aki képes megcsinálni.

2012. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Hallod.. ha az neked a segítség hogy egyedül ülök a szobámba akkor ok. Amúgy az összes ismerősőm jobbra írta az előzőket, mint ezt. Nem tehetünk róla, hogy gyökér vagy és azt a felvételit se tudtad. Egyébként a nővérem (2-es átlag) írt 2010-be felvételit. 51 pontja lett.. Szal hagyjuk ezt sztem.. Am meg ezt rontotta el az egész ország. Mielőtt minden hülyeséget leírsz, előbb utánna kéne járni, -.-""
2012. febr. 15. 14:02
 23/26 anonim válasza:
79%

KÉRDEZŐNEK: szerintem bekerülsz! nem olyan jó suli, mint amilyen híre van... ismerősöktől tudom.

én heti 8 órában tanulok spanyolt, és imádom. jó, nem könnyű, ez így igaz. angolnál sokkal többet kell tanulni, de szebb is! :)


KOMMENTELŐKNEK: én tavaly 50 pontra írtam a matek központit, idén is megcsináltam kiváncsiságból (9.-esen), és a VEKTOROS KIVÉTELÉVEL hibátlan lett. szóval az a feladat tényleg nem volt odavaló. múlt héten tanultuk fizikából :)

2012. febr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
68%
46%-os, szánalmas vagy. most komolyan?:)
2012. febr. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Felvettek nem?
2014. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az átlagod mennyi volt?
2015. febr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!