Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények, tapasztalatok a...

Bunkáskenyérkocka kérdése:

Vélemények, tapasztalatok a Debreceni Egyetem böszörményi karának óvodapedagógusi szakjáról?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Anyukám ott szerezte mind a kettő diplomáját. Volt értelmetlen órája,de összességében használható tudást adtak számára, annó még korrektek voltak a tanárok is, nem buktattak meg csak úgy. Ma már nem tudom milyen a helyzet.

Minden estre a suli elvégzése után rögtön alkalmazták óvónőként és fejlesztő pedagógusként, azóta is ott dolgozik!

2012. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Remélem még aktuális a kérdésed :)

Én most vagyok végzős óv.ped. szakon. Nem mondom, hogy könnyű, tanulni kell az biztos, de eddig még senki sem rokkant bele a tanulnivalóba. Eddig ha jól emlékszem max 4 vagy 5 szóbeli vizsga volt egy vizsgaidőszak alatt (de általában 2-3) Úgy gondolom, hogy minden tanár teljes mértékben ért a szakmájához és minden tudását igyekszik átadni a hallgatóknak. Számomra az is nagy könnyebbséget jelentett, hogy az óvoda a suli mögött van, szóval akár szünetben is gyorsan át lehetett szaladni ha szükség volt rá.

2012. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem késő, a kérdés még aktuális hiszen ha minden jól meg jövőre én is ott fogok kezdeni( de azért semmit sem szabad elkiabálni )
2012. febr. 27. 15:28
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én is ide járok, és most fogok végezni levelezőn. Tényleg nem húzós maga a suli, tanulni mindenhol kell, hiszen ezt vállalja az ember. A gyakorlat az, amibe bele kell jönni, nekem az nagyobb gondot okozott mint akármelyik más tantárgy. De összességében jó a suli, de a szakot még egyszer nem kezdeném újra, ha tehetném.

2012. febr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!