Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most úgy őszintén, normális...

Most úgy őszintén, normális egy olyan iskola, ahol a tanárok és diákok együtt isznak (de nem suliidőbe, bár erre is volt már példa)?

Figyelt kérdés

Csak mert szerintem az a normális, ha a tanár megmarad tanárnak az utcán is, a diák pedig diáknak, legyen ez középiskola vagy egyetem.

Vagy csak én vagyok ilyen "jógyerek"?:S:D


2012. febr. 4. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha alkoholról van szó meg általános iskoláról akkor gond.

Ha nagykorúak a kölykök és nem a lerészegedés a lényeg csak egy pofa sör meg jó beszélgetés az szerintem nem rossz. Persze bent a suliban elég gáz mert ennek az intézménynek nem ez a rendeltetése.

Mi is jóban voltuk néhány tanárunkkal akikkel a ballagás után is tartottuk a kapcsolatot és utána már tegeződtünk. Teljesen más volt a hangulat jobban odafigyeltünk rájuk mert bírtuk őket.

2012. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hülyét kapok a jópofizó tanároktól. Együtt piálás, és tegezés. A hátamon is feláll tőle a szőr.
2012. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetemen ez teljesen normális. Én felnőtt ember vagyok, a tanár is felnőtt ember. Nem értem miért nem lehetne együtt elmenni inni és beszélgetni. Az anatómia és az élettan gyakvezem is számos alkalommal, jött már el velünk szórakozni és eddig még semmi baj nem származott belőle. Továbbá nálunk orvosin az általános tegeződés is bevett szokás, ha nem túl nagy a tanár és a diák között a korkülönbség.
2012. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Mi csak a suli elvégzése után tegeződtünk de sulin kívül voltak közös programok. A határt azért tudtuk mert a tanár is példát mutatott nem olyan hátba veregetős haverság volt de miért ne jöhetne ki egy diák a tanárával? Jobb az ha utálja és nem tiszteli?
2012. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szrintem jó lehet
2012. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ugyanmár. nem öregek ők, a kölykök meg már nem kicsik. kivéve ha 40 éves a tanár, a diák meg 17, na akkor már furcsán néznék. de ha a tanár most kezdte pályafutását, huszonx éves, akkor miért ne.
2012. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!