Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapest melyik kerületében...

Budapest melyik kerületében érdemes albérletet keresni? A cél, hogy viszonylag olcsó (50 alatt, rezsivel együtt) és a környék is normális legyen.

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Rezsivel együtt 50 alatt?Olyat nem valószínű hogy találsz,max a külső kerületekben..
2012. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Találtam már olyat. Rezsivel együtt 32-ért is. Csak ugye nem ismerem a kerületeket..nem tudom mik számítanak jó környéknek.
2012. jan. 5. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a 32 ezer Ft-os(rezsivel együtt)nyilván csak egy szoba lehet..A kerületeket én sem ismerem,hogy melyik normális,de úgy nagyjából ki lehet következtetni.Egyébként hol van az az albérlet 32-ért?
2012. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyugati pályaudvar körül.
2012. jan. 5. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát az elég forgalmas,zajos,büdös is,de attól a lakás illetve a ház lehet rendes is a környék adottságaihoz mérten.De előnye is van a helynek,mivel közel van minden,és a közlekedés is jó.
2012. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia :) Én a 8.kerületet (Józsefváros) mondom. Ott találsz a legolcsóbban (pl. csomó kínai oda települ mert ott a legolcsóbb a lakásvásárlás, vagy albérlet)nem az egész kerület "gettó" a 8nak is van normális része. Talán még a 10. ker.(Kőbánya)mondjuk az külváros, meg a környék se a legjobb. A 17.ben (Rákosmente) is vannak olcsó albérletek, viszont a környék ott főleg szörnyű azt nem ajánlom.
2012. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soroksár XXIII. kerület (Pest dél-keleti részének a széle, azt hiszem), 35 körül már kapsz kiadó lakást (kerttel!)
2012. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi bajod van rákosmentével? ott nőttem fel és nincs vele semmi baj, jobb mint a lepukkant kőbánya meg ezek...
2015. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!