Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Innen ki akar mérnök infóra...

Innen ki akar mérnök infóra menni?

Figyelt kérdés

Fiú vagy lány vagy? Hány éves vagy? Miért ezt szeretnéd? Tudsz programozni? Melyik egyetemeket jelölöd meg? Csinálsz emelt infót? Van már érettségis infóból? Ha igen hány százalékos? És kb hány pontod lesz?

Elöre is köszi a válaszokat:)


2012. febr. 5. 12:31
 1/1 anonim ***** válasza:

17, fiú


Vagy mérnökinformatikus vagy programtervező, még nem döntöttem. BME-re vagy ELTE-re szeretnék menni. Igazából mindig is érdekelt a programozás és ráadásul egy olyan szak, ami azért nincs olyan távol az eddigi tanulmányaimtól (matek tagozat) és jó lehetőségeket igér.


Valamilyen szinten tudok programozni C#-ben és C++-ban is. Szerintem az emelt info szintjét teljesítem.


Még nem döntöttem, hogy matekból vagy infoból megyek emeltre, de az egyikből biztos.

2012. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!