Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a budapesti Öveges...

Milyen a budapesti Öveges József középiskola?

Figyelt kérdés
tényleg gyenge iskola?
2012. febr. 6. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2012. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon-nagyon gyenge. Ha több sütnivalód van, mint egy marék lepkének, akkor ne oda menj!
2012. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már 3-as átlagért kapsz ösztöndíjat XDD Szánalmas az az iskola.
2012. febr. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

kedves előző válaszadók nagyon felszínesek...


Csak a szakiskolai részen és valamelyik szakán(hiányszakmán ) van ösztöndíj és abban igazad van hogy 2-es felett jár már az ösztöndíj .DE! ha megbukik vissza kell elvileg fizetnie....


Azért van pár vagy Talán sok szigorú tanár az Övegesben.

Én is az övegesbe Járok is halottam pár szigorú tanárt akik,persze sikerült olyan tanárt is kifognom aki nem tanít semmit szerencsére csak 1-et....


Lehet hogy le is lépek az Övegesből...

2012. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szánalmas.. ja.. borzasztó gáz:D Én ott érettségiztem és nagyon jó suli. Mondjuk a jó tanárok nagyrésze már elment.(pl a volt ofőm is:() Ig.helyettesnek kinevezték egy másik suliban:)
2013. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!