Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehezebb bejutni az ELTE...

Nehezebb bejutni az ELTE óvonőképzőjébe mint ugyanerre a kecskeméti főiskolán? Ha igen sokkal nagyobb a különbség?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
felvi.hu
2012. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kösz,de tapasztalatokra vagyok kíváncsi
2012. jan. 24. 14:10
 3/10 anonim ***** válasza:
A tavaly ponthatárokat nézve nyilván nehezebb az ELTE-re bejutni, amiről egyébként nem tudok nyilatkozni, de kecskemétiként úgy hallom, hogy nálunk az óvónőképző (és a tanítóképző is amúgy) nem nagy színvonal...
2012. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel magasabb a ponthatár a TÓK-on és keményebb az alkalmassági. Mellesleg színvonalas,, tanulnod kell majd rendesen, ha ide jössz.
2012. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
"kösz,de tapasztalatokra vagyok kíváncsi" - miféle tapasztalatokra? Ott a felvin a ponthatár, mindent össze tudsz hasonlítani... ennyi ésszel tényleg óvónőképzőben a helyed...
2012. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én is imádom emesét, szerintem az alkalmassági vizsgára gondolt a kérdező. mellesleg ha leszólod a tókot, beverem a fejed ;)
2012. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


"Megjegyzés: a tófkosok és a téefesek hivatalosan nem tekinthetők ebbe a típusba tartozóknak, mert az esélyegyenlőség jegyében ezekkel a karokkal szemben nem szabad túlzott elvárásokat támasztanunk." :DDDDDD

2012. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
persze a bölcsészek meg az andragógusok hasznosak a társadalomnak :D
2012. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pff, attól, hogy más is gagyi még ez is az marad. :D
2012. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért. Szerinted az óvónők és a tanítók nem fontosak?
2012. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!