Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor kötelező természett...

Most akkor kötelező természettudományi tantárgyből középfokú érettségit letenni?

Figyelt kérdés
11. osztályos vagyok. Annyit kavarnak mostanában, kissé belezavarodtam az egészbe, örülnék ha valaki felvilágosítana, mert holnapig lehet előrehozott érettségire jelentkezni. Ha kötelező, akkor a földrajzot még idén májusban letenném. Előre is köszi a választ
2012. febr. 9. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Nem.
2012. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Igen.
2012. febr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Középiskolások!

Ugyan miért nem a suliban kérdezitek ezt meg, ahol nyilvánvalóan kompetens választ kapnátok, nem úgy mint itt, ahová minden lüke írogathat, ami eszébe jut?


Van osztályfőnököd. Van szád. Ki kell nyitni és megkérdezni. Nem olyan nehéz.

2012. febr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan miért kéne? Oktatási hivatal honlapjára is fel lehet menni, meg lehet nézni. Érettségizni nem kell, csak hozott pontnak kell természettudományosat választani.
2012. febr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. Volt ilyen elképzelés, de nem valósult meg.

Középfokú érettségi nincs is, csak középszintű.

2012. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért van ez az oldal, hogy bárki feltehesse azokat a kérdéseket, amikkel nincs tisztában, nem érti, segítséget kérni benne. Akinek ez nem tetszik az miért regisztrált be? Ha viszont regisztrál és bejelentkezik, akkor válaszoljon legjobb tudása szerint. Nem kell bunkónak lenni, ő csak megkérdezte. Nem kötelező válaszolni!!!!!!!!


Én is 11. osztályos vagyok. Nekünk a biológia tanár azt mondta, hogy nem kell érettségizni csak egy természettudományi tantárgy év végi jegye kell, amelyet legalább 2 évig tanultál.

2012. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!