Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy Geográfus diplomával mit...

Imre Pál kérdése:

Egy Geográfus diplomával mit lehet kezdeni? Milyenek az elhelyezkedési esélyek egy ilyen végzettséggel? Milyen helyekre szokták őket keresni?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van erről tapasztalata, vagy ilyen szakon végzett az kérem írja le nekem hogy hova került, mit csinál, mivel foglalkozik.

Köszönöm.



2012. febr. 12. 14:00
 1/1 Oppancs válasza:
A válasz egyszerű: egy nagy semmit! Én régi osztatlan képzésben elvégeztem a tájvédő és terület-és településfejlesztő szakirányt, angol felsőfokú nyelvvizsgával és soha nem találtam szakmában számomra megfelelő munkát. Ha meg netán behívtak egy-egy állásinterjúra egy-két pályázatíró vagy állami céghez, ajánlottak 90 ezer Ft-ot, úgy, hogy annyit kellett volna dolgozni, hogy a munkát is hazaviszed. Ellenben a geoinformatoka szépen fejldődik, úgyhogy ha értesz hozzá vagy ilyen szakirányt végzel, nem lesz gondod az álláskereséssel.
2013. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!