Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor hány nyelvvizsga...

Most akkor hány nyelvvizsga kell majd ahhoz hogy lediplomázhassak?

Figyelt kérdés
10.-es vagyok, és rengeteg embertől hallom hogy kettő nyelvre lesz szükségem ahhoz hogy lediplomázzak. Nemrég nézegettem a felvi.hu-t, és ott azt írták hogy a fizikusi diplomához (fizikus szeretnék majd lenni) csak egy nyelvvizsga kell. Most akkor kinek van igaza?
2012. febr. 13. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
szaktól függ, hogy hány nyelvvizsga kell majd, de ezen ráérsz majd szerintem akkor gondolkodni, most azon ügyeskedj, hogy jól tanulj, jó legyen majd az érettségid és tegyél le egy középfokú nyelvvizsgát valamiből, tudom, még korainak hangzik, de hidd el, hogy nem az, és tanuld meg nagyon jól a természettudományi tárgyakat, mert a későbbiekben ezen bukhat a felvételid
2012. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egy kell.


Attól függ egyébként, melyik szakra mész. Nyílvánvalóan pl. egy külkeres képzésnél kettőt szoktak kérni.


de fizikusnál egy kell, középfokú.

2012. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy nyelvvel meg a természettudományi tantárgyakkal nincs problémám, sőt a fizikát és a kémiát szeretem is.:) Angolból most készülök előrehozott érettségit tenni. :P De németből pedig nem állok jól, csak ezért érdekelt. :)

Köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 13. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!