Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor rúgnak ki egy iskolából?

Mikor rúgnak ki egy iskolából?

Figyelt kérdés
Egy OKJ-s tanfolyamra járok.18 F vagyok És nagyon sokat hiányzom onnan nappali tagozatos vagyok nálunk az estisek szeptember óta nem járnak be.Vannak olyan diákok akik két három hete iratkoztak be az iskolába akiknek nincsennek meg azok a modulok amik nekem. De félek hogy kirugnak a hiányzások miatt. Csak az iskola végéig akarok ott tanulni utánna másik suliba akarok menni amihez kiegészitő érettségit teszek ezért is hiányzom többet mint kéne
2012. febr. 15. 10:45
 1/5 A kérdező kommentje:
azért félek hoigy kirugnak mert az érettségimet tanulói jógviszonnyal adtam le és igy ingyenes
2012. febr. 15. 10:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát talán járj be.
2012. febr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdésem
2012. febr. 15. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Oké, akkor a kérdésre válaszolva: erre így nem lehet válaszolni. Van az iskolának egy tanulmányi szabályzata, azt kellene elolvasnod, benne van, mikor rúgnak ki. Ez minden iskolánál más és más. Szóval azt olvasd el, ha a neten nem találod, akkor menj be a tanulmányira és kérj egy példányt.


Egyébként azt se poénból írtam, hogy járj be. Én buktam már el azért tárgyat (csak ez egyetemen nem jár kirúgással) , hogy kicentiztem, annyit hiányoztam, amennyit még épp lehet anélkül, hogy kiraknának.

Aztán légcsőgyulladást kaptam és két hétig nyomtam az ágyat...

2012. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem
2012. febr. 15. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!