Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetközi gazdálkodáshoz...

Nemzetközi gazdálkodáshoz nagyon jónak kell lenni matekból? Nehéz a matek ott?

Figyelt kérdés
Nyelvek mennek, történelemből emeltezek (azt is elfogadják ott), de matekból csak 3-as gyenge 4-es vagyok, nem is szerettem meg humán beállítottságú vagyok, de azt hiszem ezzel a diplomával lehetne érvényesülni akár külföldön is ha jól megcsinálom. Érdekelnek még vélemények a szakról, fizetés, elhelyezkedés stb
2012. febr. 18. 11:50
 1/1 anonim válasza:
ha már a matek nem érdekel, akkor ne nagyon gondolkodj ezen a szakmán, mert mindegyik gazdasági képzésen nagyon kemény matek van (nézd meg, hogy milyen tantárgyakat tanulnál, pl. humán tantárgy egyáltalán nincs közte), abban viszont igazad van, hogy külföldön sok lehetőség van, de ez így igaz a többi szakmára is, úgyhogy forgasd át pl a felvételi tájékozatót, vagy a felvi.hu-t nézd meg, hátha érdekel más is :)
2012. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!