Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha előrehozott érettségire...

Ha előrehozott érettségire mégsem megyek el, mert nem érzem magam elég felkészültnek, akkor mi történik?

Figyelt kérdés

2012. febr. 23. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az gáz. én nem tudom pontosan, szóval ne vedd 100%-ra, de akkor jövőre szerintem csak emelt szinten érettségizhetsz belőle, mert nem mehetsz ugyanazon a szinten mégegyszer. próbáld meg visszamondani, ha nem engedik, akkor meg mindenképp menj el, és írd meg :)
2012. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2012. febr. 23. 17:31
 3/12 anonim ***** válasza:
nagyon szivesen, remélem a többiek 100%osan fogják tudni. de valamelyik tanárod biztosan tud segíteni.
2012. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

érettségi még nem itt van, és ha most érettségizel először ha jól tudom akkor 1 év múlva próbálhatod újra, de annyira ne parázz, nézd meg az előző évi érettségiket

meg úgyis megpróbálhatod meg ez meg egy jó gyakorlás volt úgymond ha nem sikerül

2012. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én valahol olvastam, hogy elment a diák megírni az előrehozott infó érettségit és 3-as lett, de neki az nem volt jó és elvileg lehetett volna olyat kérnie, hogy tekintsék semmisnek a jegyet, de azt csak a javítás előtt lehet kérni.
2012. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként ha rosszul sikerül, akkor lehet javítót tenni ősszel.
2012. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. febr. 25. 12:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi nincs. Kapsz egy levelet, hogy nem teljesítetted az érettségit, de legközelebb mehetsz újra. Még az érettségi bizonyítványodba se kerül bele.
2012. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem olyan nehéz dolog az az érettségi. Középre vagy emeltre jelentkeztél?

A középszintet egy jobb fizikumú majom is meg tudja írni 5-ösre. Az emeltre tanulni kell, de tanulsz, akkor azt is meg lehet csinálni.

2012. febr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én előrehozottat tettem 3 éve, középszintűt. 59% lett, nagyon dühös voltam, hogy 1 százalékon múlt a "4-es". Mikor kérdeztem, hogy csinálhatom e újra, az volt a válasz, hogy szintemelőzhetek, de mivel azt nem akartam így ennyi volt. És bekerült az érettségi bizonyítványomba!
2012. márc. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!