Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvételin, ha minden...

E-felvételin, ha minden pontot végig csinálom, elutalom a pénzt, feltöltöm a doksikat, végül kinyomtatom a hitelesítő adatlapot és azt postázom, akkor ezzel kész is vagyok? Mást nem kell csinálni?

Figyelt kérdés
Legutóbb még papíron jelentkeztem, és most furcsa ez az elektronikus dolog. Szóval ez olyan, mintha postáztam volna a jelentkezési lapomat? Csak mert nincs olyan gomb, hogy rögzít, vagy hogy kész, vagy valami, ami jelezné, hogy most már tuti megkapják a jelentkezésemet. Megkapják így?

2012. febr. 23. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam. Majd látjuk, ha hitelesítve lesznek a lapok, vagyis beérkeznek.
2012. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!