Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miből kell érettségizni, hogy...

Miből kell érettségizni, hogy üzletember lehessek?

Figyelt kérdés
milyen tantárgyakból kell letenni az érettségit és hányas jegyre legalább , hogy felvegyenek? Mivel érdemes üzletemberként foglalkozni ami jól fizet?

2012. febr. 28. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy ÜZLETEMBER? Mert ez annyira tág fogalom, mint a szakember, vagy a diplomás - ebbe majdnem minde belefér.


Inkább tanulj valami rendes szakmát, azzal többre mégy, mintha álmodozol.

2012. febr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Üzletemberséghez pénz kell, nem érettségi.
2012. febr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem mit akarnak ezek a srácok. Olyan szakma, foglalkozás,hogy üzletember és üzletasszony nincs ezek FOGALMAK! Előbb tanulj meg magyarul, aztán tanulj valami rendes szakmát és foglalkozz azzal. Aztán az,ohgy hogyan adod el magad tesz üzletemberré.


Szóval ehhez nem kell sem érettségi sem diploma.

2012. febr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olvastam egy kérdést minap, ahol a kérdező kém akart lenni, és konkrétan kémképzőt keresett :D Tájékozatlanság egyik jele... nincs üzletemberképző egyetem/főiskola, közgazdászokat, jogászokat, mérnököket, bölcsészeket stb képeznek, sehol nem üzletembereket.

Viszont van egy hely, ami szakközépiskola, a nevében benne van az üzletember jelző, itt olyan OKJ-k találhatók, amik minden más szakközépben vannak.

[link]

Ja, és ha egy ilyet elvégzel, természetesen nem leszel üzletember :) Ahhoz tehetség kell, pénz, és sok sok tudás.

2012. febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is üzletember vagyok és nagyon megnevettettél nem kell hozzá semmi csak egy Abc nyitásához elég pénz onnan meg lehet terjeszkedni.
2014. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Tényleg te nyittál egy ABC-t? Abból elég pénz bejött, hogy tovább terjeszkedj?
2014. febr. 20. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!