Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Földrajz szóbeli előrehozott...

Földrajz szóbeli előrehozott hogyan zajlik pontosan?

Figyelt kérdés
Eddigi infók alapján annyit tudok, hogy úgy zajlik a szóbeli érettségi, hogy bemész kihúzol tételt azt 30percig kidolgozod és akkor kimész felelni, de a kérdésem az lenne, hogy hányan lesznek bent a diákok? Én úgy tudom, hogy velem együtt 5en mert, hogy szóbeli érettséginél így szokott kinézni, ha jól tudom.
2012. febr. 28. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly voltam földrajz előre hozottan.

Amúgy igen, minden jól tudsz, mondjuk nálunk csak 3an voltak bent (ha jól emlékszek:D), meg az elnök meg még 1-2 ismeretlen arc:D

Én voltam az első hál' Istennek.

Gyorsan kidolgoztam, (persze meg volt rá a 30 perc, de 20 is elég volt) elmondtam és már mentem is haza:D

100% lett:D

ui: Ne aggódj a szóbeli nagyon könnyű lesz! (persze, tudni kell hozzá, de szerintem kb 1-1 oldalt minden tételhez tudni nem nagy szó) inkább az írásbeli dönt el mindent.

Sok sikert előre!

2012. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Amúgy még valamit szeretnék, te az előrehozottan a 11.esekkel mentél (akik szintén előrehozottan voltak) vagy pedig 12.esekhez tettek be?
2012. febr. 29. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
késő már a válaszom, de én 10.be csináltam meg, és vegyesen voltunk mindenkivel:D
2013. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!