Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezért kirúghatnak az iskolából?

Ezért kirúghatnak az iskolából?

Figyelt kérdés

Ha iskola időben nyugtatót szedek, többet mint kéne annak akinek felírták akkor kirúghatnak?

Rendszeresen szedem heti pár alkalommal iskola időben úgy, hogy nem nekem van felírva, és ahogy olvastam drogfogyasztási felmérésekben meglepődtem, hogy a nyugtató is közte szerepel mint pszichotikum és azért kérdezem. Ha valamelyik tanár kiszúrná egy idő után, mit csinálna?


17


2012. febr. 28. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

gondolom értesítené a szüleidet.

(nagy baromság egyébként amit csinálsz, 17 évesen nyugtatót..)

2012. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy egy igazgatóival jutalmazni fognak, meg egy szülői pofont is kaphatsz mert mivel kiskorú vagy az iskolának kötelező értesítenie őket. Kirúgni nem rúghatnak még ki azonnal mert fegyelmi tárgyalásoknak meg mindennek kell lennie. Mivel ez nem éppen számít valami nagy drog fajtának és ha tudod bizonyítani hogy nem adtál senkinek akkor lehet megúszod. De ha az az illető akitől szerzed és az iskolába jár lehet ő szívhatja majd meg nagyon főleg ha nagykorú, de akkor is ha nem jár oda.

Meg hát 17 évesen minek neked nyugtató? Ez teljesen felesleges. Én a helyedbe sürgősen abba hagynám és minden nyomát eltüntetném mert akkor tudnád tagadni a dolgot.

2012. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Anyámé a nyugtató, de ő nem tud róla. Neki lehet ebből baja ha véletlenül lebuknék az iskolában?
2012. febr. 28. 22:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, anyukádat is felelősségre vonnák, mert ezek szerint nem zárja el tőled megfelelően.


Bár szerintem neked csak feltűnési viszketettséged van.


17 évesen akár több eszed is lehetne...

2012. febr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hogy lenne feltűnési viszketegségem? Senki nem tud róla. Nem sajnáltatásból csinálom.
2012. márc. 1. 18:00
 6/11 anonim ***** válasza:
nem rúgnak ki csak szólnak a szülőnek
2012. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem orvos irta fel érettségi elött a nyugtatót. Napi fél szemet,s az elég is volt. Tanáraim is tudtak róla. Nekem muszáj volt szedni mert a nyilt utcán képes voltam rosszul lenni.(elhánytam magam többször is) a napi idegességtől.
2012. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Már hogy szúrná ki bárki is? Gondolom a tablettát otthon veszed be, nem az iskolában.
2012. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyobb baj, amit a szervezeteddel művelsz, mint akármi iskolai szankció. Ettől kéne inkább tartani.
2012. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Mire gondoltál?
2012. jún. 21. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!