Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezért kirúghatnak az iskolából?

Ezért kirúghatnak az iskolából?

Figyelt kérdés

Ha iskola időben nyugtatót szedek, többet mint kéne annak akinek felírták akkor kirúghatnak?

Rendszeresen szedem heti pár alkalommal iskola időben úgy, hogy nem nekem van felírva, és ahogy olvastam drogfogyasztási felmérésekben meglepődtem, hogy a nyugtató is közte szerepel mint pszichotikum és azért kérdezem. Ha valamelyik tanár kiszúrná egy idő után, mit csinálna?


17


2012. febr. 28. 21:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Itt jól le van írva általánosságban: [link]

Érdemes végigolvasni.

Magyarul is van sok általános cikk, pl ez: [link]



Nagyban függ a szertől (minor v. maior tranquilláns), és a szervezetedtől is, hogy mit okoz és milyen távon, de nem véletlenül írja fel ezeket a szereket CSAK orvos, CSAK diagnózisra. Nagyon veszélyes magadnak adagolni! És ha szorongás miatt szeded, annak van sokkal jobb gyógymódja is.

2012. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!